بیمه آتش سوزی مجتمع

بیمه آتش سوزی مجتمع ها قسطی با تخفیف بالا بیمه فوری در تهران و شهرستان ها با 80 درصد تخفیف فرصتی تکرار نشدنی بیمه مجتمع تخصصی املاک و ساختمان ها


 تلفن: 09123579560
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-32» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: البرز - فردیس
 تلفن: 09166995180
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-2» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: خوزستان - اهواز
 تلفن: 09031717699
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-93» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: گلستان - گرگان
 تلفن: 09126032004
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-78» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09396029399
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-41» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: گیلان - رشت
 تلفن: 09122054054
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-22» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم شرکت فروش بیمه،نمایندگی بیمه یا یک دفتر بیمه دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت آگهی بیمه ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

بیمه آتش سوزی مجتمع ها
با به وجود آمدن مجتمع ها و آپارتمان های چند واحدی به مرور زمان نیاز به بیمه مجتمع‌ها احساس شد بیمه مجتمع ها این امکان را به آنها می داد تا افراد ساکن مجتمع ها بتوانند با هزینه کمتر و به صورت اشتراکی به صورت ارزان برای همه مجتمع ها بیمه خریداری کنند و بتوانند از تخفیف های بسیار بالایی استفاده کنند.

صاحبان مجتمع ها مدیران مجتمع و هیئت مدیره های مجتمع ها می توانند مجتمع خود را بیمه کنند تا در صورت وجود مشکل و یا خسارتی بتوانند به آسانی هزینه آن را از بیمه ها دریافت کنند.

خرید بیمه آتش سوزی مجتمع ها قسطی
امروزه دفاتر فروش بیمه و نمایندگی های فروش بیمه مجتمع ها وجود دارند که می‌توانند مجتمع های شما را به صورت اقساط و قسطی بیمه کنند بنابراین مدیران و هیئت مدیره آن مجتمع ها به آسانی می توانند با قیمت کم مجتمع‌های خود را بیمه کنند. شما با پرداخت چند چک به راحتی می توانید درخواست خرید بیمه را به دفاتر فروش بیمه تحویل دهید و سپس انواع بیمه آتش سوزی مجتمع را خریداری کنید این روزها دفاتر بیمه زیادی وجود دارد که می توانند انواع بیمه آتش سوزی مجتمع ها را به صورت اقساط در اختیار شما قرار دهند.

خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی مجتمع
در لیست بالا می توانید اسامی نمایندگی های بیمه آتش سوزی مجتمع و دفاتر فروش بیمه که می توانند انواع بیمه آتش سوزی را جهت مجتمع ها به صورت اقساط و با تخفیف بالا در اختیار شما قرار دهند را مشاهده نمایید برای شروع تنها کافیست با از لیست نمایندگیهای بیمه آتش سوزی مجتمع با آنها تماس بگیرید و جهت سفارش بیمه آتش سوزی درخواست خرید بیمه کنید.

شماره تلفن بیمه جهت خرید بیمه آتش سوزی مجتمع
در لیست بالا می توانید شماره تلفن شرکتهای بیمه جهت خرید بیمه آتش سوزی مجتمع را مشاهده نمایید. در پایین نام هر یک از دفاتر فروش بیمه آتش سوزی مجتمع شماره تلفن آن نام استان و شهر آن قرار داده شده است که می توانید با آن تماس بگیرید.

بهترین بیمه آتش سوزی مجتمع چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بیمه آتش سوزی برای مجتمع‌ها و ساختمان‌های چند واحدی اهمیت بسیاری دارد و باید دقت کامل در انتخاب بیمه‌نامه و بیمه‌گر به کار گرفته شود. ویژگی‌های مهمی که باید در یک بیمه آتش سوزی برای مجتمع در نظر گرفته شوند عبارتند از:

پوشش گسترده: بیمه آتش سوزی باید تمام اقسام خسارات ناشی از حریق را شامل شود. این شامل خسارات به ساختمان، محتویات داخل آن، و همچنین خسارات به واحدها و امکانات مشترک مجتمع است.

پوشش برای انواع خطرات: بیمه‌نامه باید پوشش برای انواع مختلف خطرات آتش سوزی از جمله حریق، انفجار، برق‌گرفتگی، و زلزله داشته باشد.

مساعدت به بازسازی و بازسازی: بیمه باید هزینه‌های بازسازی و تعمیرات پس از حریق را پوشش دهد تا مجتمع به وضعیت عادی بازگردد.

پوشش هزینه‌های موقت اسکان: بیمه‌نامه باید هزینه‌های اسکان موقت برای ساکنین مجتمع پس از حریق را پوشش دهد.

پوشش مسئولیت مالی عمومی: اگر خسارت به دیگر افراد یا مالکان واحدهای مجتمع وارد شود، بیمه‌نامه باید مسئولیت مالی عمومی را پوشش دهد.

پوشش مسئولیت مدیریت: برای مدیران مجتمع و اعضای هیئت مدیره، پوشش مسئولیت مدیریت برای مسائل مربوط به بیمه بسیار مهم است.

محدودیت‌های پوشش مناسب: محدودیت‌های پوشش باید مناسب و کافی باشند تا خسارات بزرگ را پوشش دهند. اهمیت تعیین مقدار حداکثر پوشش (لیمیت) بسیار بالا است.

قیمت مناسب: هزینه بیمه باید با توجه به پوشش‌ها و محدودیت‌ها منصفانه و مناسب باشد.

پوشش‌های اختیاری: ممکن است نیاز به پوشش‌های اختیاری داشته باشید، مثلاً پوشش برای انفجار گاز یا تخریب بی‌سبب. این باید به علاقه و نیازهای مجتمع شما بستگی داشته باشد.

شرایط و مقررات معقول: مطالعه دقیق شرایط و مقررات بیمه‌نامه بسیار مهم است. باید مطمئن شوید که شرایط به نفع شما و مجتمع‌تان است.

شرکت بیمه قابل اعتماد: انتخاب یک شرکت بیمه با سابقه و شناخته شده در صنعت بیمه بسیار اهمیت دارد تا در مواقع لزوم به شما خدمات مناسب ارائه دهد.

خدمات پس از خرید: امکانات و خدمات پس از خرید بیمه نیز بسیار مهم هستند. باید مطمئن شوید که در صورت وقوع حادثه، شرکت بیمه به‌سرعت و به‌صورت کارآمد خدمات ارائه می‌دهد.

قبل از انتخاب بیمه آتش سوزی برای مجتمع، می‌توانید با مشاوران بیمه مشورت کنید و برای بهترین پوشش ممکن مقایسه کنید. همچنین، مطالعه دقیق شرایط و مقررات بیمه‌نامه و تجربه سایر مجتمع‌های مشابه نیز به شما کمک می‌کند تا تصمیم بهتری بگیرید.