خرید بیمه با 80 درصد تخفیف

در لیست بالا می توانید انواع شرکت ها، دفاتر بیمه، نمایندگی های بیمه و غیره را می توانید مشاهده نمایید. خرید بیمه با 80 درصد تخفیف در تهران و شهرستان ها


لیست آخرین فروشندگان بیمه ثبت نامی در آگهی بیمه

 تلفن: 09127331743
 لطفا پس از تماس با شرکت فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «شرکت فروش بیمه-73» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09143053543
 لطفا پس از تماس با شرکت فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «شرکت فروش بیمه-71» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - آذرشهر
 تلفن: 09122846022
 لطفا پس از تماس با شرکت فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «شرکت فروش بیمه-69» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 08134232618
 لطفا پس از تماس با شرکت فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «شرکت فروش بیمه-68» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: همدان - همدان
 تلفن: 09339208573
 لطفا پس از تماس با شرکت فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «شرکت فروش بیمه-67» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد

خرید بیمه
در لیست بالا می توانید انواع شرکت ها، دفاتر بیمه، نمایندگی های بیمه و غیره را می توانید مشاهده نمایید.

بیمه چیست؟
کلمه بیمه که به زبان انگلیسی Insurance نوشته می شود، یک سازوکاری است که در آن یک بیمه‌ گر، بنا به ملاحظاتی متعهد می شود که ضرر احتمالی یک بیمه ‌گذار را در صورت وقوع یک اتفاق در یک بازه زمانی خاص، جبران کند و  یا خدمات مشخص شده ای را به او بپردازد؛ از همین رو، بیمه یکی از روش‌های مقابله با خطر است.

تاریخچه بیمه
اولین استفاده از بیمه را دریانوردان و بازرگانان دریایی نمودند. طبق گفته ها، اولین اشخاصی که از بیمه استفاده نمودند بازرگانان چینی بودند. و اولین استفاده آنها به اینصورت بود که تمامی بارهای خود را سوار یک کشتی نمی کردند و آنها را سوار چندین کشتی می کردند.  برخی دیگر از بازگانان فنیقی و بابلی به صورت دیگر خطر ریسک خود را کم می کردند به اینصورت که برای هزینه کالا و کشتی وام دریافت می کردند بطوریکه اگر کشتی در دریا غرق می شد یا دزدیه می شد وام آنها بخشیده می شد.

به وجود آمدن بیمه به شکل امروزی
اولین قرارداد بیمه قدیمی که به شکل امروزی بود توسط انگلیسی ها در قرن هفدهم میلادی تقریبا  می توان گفته بین سال های 979 هجری شمسی تا 1078 هجری شمسی بسته شد. این قرارداد به اینصورت بود که گروهی از بازرگانات و کشتی داران انگلیسی در کافه ای بنام لویدز در شهر لندن دورهم جمع شدند و یک قرارداد منعقد کردند. دراین قرارداد آمده بود که اعضای امضا کننده آن در سود و زیان سفرهای دریایی باید باهم شریک شوند. در اصل آنها یک شرکت بیمه بنام «شرکت بیمه لویدز» را تاسیس نمودند. امروزه شرکت بیمه لویدز یکی از بزرگترین شرکت های فعال بیمه می باشد.بنابراین اولین بیمه «بیمه حل و نقل دریایی» بود که در دنیا تاسیس شد.

تاریخچه بیمه آتیش سوزی دومین بیمه دنیا
در سال 1666 میلادی برابر با سال 1045 هجری شمسی یک آتش سوزی بزرگ در شهر لندن کشور انگلیس رخ داد. از همین رو سرمایه داران شهر لندن بازهم در کافه لویدز دورهم جمع شدند تا یکی علت ماجرا را کشف کنند  و دوم تشخیص دهند که چطور می شود جلوی چنین اتفاقی را در آینده گرفت. از این رو آنها تصمیم گرفتند خسارت های بزرگ را بین تعداد زیادی از مردم تقسیم کنند. از همین رو اولین بیمه آتش سوزی بعد از «بیمه حل و نقل دریایی»  در دنیا به وجود آمد.

اولین شرکت بیمه در آمریکا
اولین شرکت بیمه در کشور آمریکا در سال 1735 میلادی برابر با سال 1114 هجری شمسی توسط یک انجمن تعاونی بدر شهر چارلستون در ایالت فلوریدای جنوبی تاسیس شد. که این شرکت 6 سال بعد یعنی در سال 1741 میلادی برابر با 1120 هجری شمسی به علت رخ دادن یک آتش سوزی بزرگ ورشکسته شد.

تاریخچه بیمه در ایران
شروع به کار بیمه در ایران در سال 1314 هجری شمسی آغاز شد.  که می توان گفت در تاریخ 15 آبان 1314 هجری شمسی شرکت سهامی بیمه ایران با سرمایه دو میلیون تومان به عنوان اولین شرکت ایرانی بیمه تاسیس شد.

برخی از انواع بیمه:
بیمه آتش‌سوزی:
این بیمه، در مقابل آتش سوزی و رعد و برق به ساختمان و دارایی ها، جبران خسارت می کند.

بیمه حمل و نقل:
در این نوع بیمه اگر کالا هنگام جابجایی خراب شود یا از ابین برود، بیمه خسارت آن را پرداخت می کند.

بیمه مسافرتی - بیمه سفر:
در این نوع بیمه اگر هنگام مسافرت خارجی، حادثه ای برای مسافر پیش بیاید بیمه، مبلغی را به او پرداخت می کند.

بیمه عمر:
در این نوع بیمه اگر شخص فوت کند، یک مبلغی را بیمه بصورت یکجا یا ماهانه به شخصی که بیمه کننده مشخص می کند پرداخت می کند.

بیمه حوادث:
در این نوع بیمه اگر حادثه ای رخ دهد مانند تصادف، سقوط، بیمه مبلغی را پرداخت میکند.

بیمه بدنه اتومبیل:
بیمه شخص ثالث
بیمه درمان
بیمه کشتی
بیمه هواپیما
بیمه مهندسی:
 - بیمه مهندسی تمام‌خطر پیمانکاران
- بیمه مهندسی تمام‌خطر نصب
- یمه مهندسی تجهیزات الکترونیک
- بیمه ماشین‌آلات پیمانکاری
- بیمه عیوب اساسی و پنهان
بیمه پول
بیمه مسوولیت
بیمه اعتباری