خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی

خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی با 65 درصد تخفیف اقساط ارزان تر از همه جا در تهران و شهرستان ها بیمه ایران بیمه آسیا بیمه کارآفرین بیمه پارسیان و پاسارگاد و ملت توسط نمایندگی های مجاز


 تلفن: 09123579560
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-32» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: البرز - فردیس
 تلفن: 09166995180
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-2» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: خوزستان - اهواز
 تلفن: 09126032004
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-78» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09908761150
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-162» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: زنجان - زنجان
 تلفن: 09128422838
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-161» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: زنجان - زنجان
 تلفن: 09922366020
 لطفا پس از تماس با دفتر فروش بیمه بگویید: «آگهی شما را در سایت آگهی بیمه دیده ام و کد «دفتر فروش بیمه-160» را اعلام کنید»
 سایت آگهی بیمه،یک سایت تبلیغات تخصصی فروشندگان بیمه است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: خراسان شمالی - بجنورد
اگر شما هم شرکت فروش بیمه،نمایندگی بیمه یا یک دفتر بیمه دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت آگهی بیمه ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی
امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که میتوانند انواع بیمه را جهت آتش سوزی آپارتمان چند واحدیها ارائه دهند خیلی از نمایندگی های بیمه دفاتر فروش بیمه می‌توانند آپارتمان چند واحدیهای شما را به قیمت بسیار پایینی بیمه کنند در لیست بالا می توانید شرکت های زیادی را پیدا کنید که می توانند انواع بیمه آتش سوزی را با قیمت بسیار پایین و با تخفیف بالا به صورت نقد و اقساط در اختیار شما قرار دهند.
اگر حوادث را دنبال کنید می بینید که خیلی از افراد با بیمه نکردن آپارتمان چند واحدی های خود و در اثر حادثه های آتش سوزی ضررهای بسیار زیادی را متقبل شده اند و در همین مقابل می توان برخی از افراد را مثال زد که آپارتمان چند واحدیهای خود را بیمه کردند و هنگام آتش سوزی ضرری را ندیده اند.

خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی اقساط
اگر می خواهید آپارتمان چند واحدی خود را به صورت قسطی و اقساط بیمه کنید امروزه دفاتر بیمه و شرکت های بیمه این را از شما قبول می کنند تا بتوانید هزینه بیمه نامه خود را قسطی و حتی با پرداخت چک پرداخت کنید. پرداخت اقساط بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی به شما کمک می کند تا دیگر نگران هزینه پرداخت بیمه خود نشوید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از شرکت های بیمه یا نمایندگی های بیمه را مشاهده کنید که می توانند انواع بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی را به صورت نقد و اقساط در اختیار شما قرار دهند.

شماره تلفن شرکت بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی
اگر به دنبال شماره تلفن شرکتهای بیمه یا دفتر بیمه جهت سفارش و خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی هستید در لیست بالا می توانید اسامی نمایندگی های شرکت های بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی به همراه شماره تلفن مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از نمایندگی های بیمه شماره تلفن تماس آن قرار داده شده است که می توانیم در صورت لزوم جهت خرید انواع بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی اقدام نمایید.

خرید بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی در تهران و شهرستانها
اگر در شهر تهران و مناطق آن همانند شمال تهران شرق تهران غرب تهران و غیره زندگی می کنید و به دنبال خرید بیمه آتش سوزی هستید و یا در بخش هایی از شهر تهران همانند زعفرانیه اقدسیه قلهک نیاوران شهرک غرب سعادت آباد پاسداران سید خندان و غیره زندگی می‌کنیم یا در شهر اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج و غیر زندگی می کنیم در لیست بالا می توانید اسامی نمایندگیهای بیمه و یا دفاتر فروش بیمه آتش سوزی آپارتمان چند واحدی را مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از شرکت‌های بیمه شماره تلفن تماس آن به همراه نام استان و شهر آن قرار داده شده است
 

بهترین بیمه آتش سوزی آپارتمان چندواحدی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

انتخاب بهترین بیمه آتش‌سوزی برای آپارتمان چند واحدی وابسته به نیازها و شرایط خاص شما است، اما ویژگی‌های زیر باید در نظر گرفته شوند تا بیمه‌نامه آتش‌سوزی مناسب و کارآمد باشد:

پوشش گسترده:
بیمه باید پوشش گسترده‌ای برای خسارات ناشی از آتش‌سوزی ارائه دهد که شامل خسارات به دارایی‌های ثابت (ساختمان) و متغیر (محتویات داخلی) باشد.

پوشش ضرر مالی:
بیمه باید بتواند خسارات مالی ناشی از آتش‌سوزی را تحت پوشش قرار دهد، از جمله اعتبار اجاره (در صورت اجاره‌نامه)، هزینه‌های مسکن موقت و هزینه‌های موازی مانند هزینه‌های زندگی موقت.

تخصیص مسئولیت:
بیمه باید تخصیص مسئولیت اعلامی برای تضمین جبران خسارات به دیگران ناشی از آتش‌سوزی را پوشش دهد.

تعیین مقدار سرمایه‌گذاری:
باید امکان تعیین مقدار سرمایه‌گذاری یا سرمایه‌ی افتتاحیه مورد نیاز برای بازسازی و جبران خسارت‌ها در صورت وقوع آتش‌سوزی وجود داشته باشد.

مدت زمان پوشش:
مدت زمان پوشش بیمه باید مشخص باشد و باید از جمله مقررات و شرایط قرارداد در نظر گرفته شود.

امکان تعدیل تخمین خسارت:
امکان تعدیل مقدار تخمین خسارت در طول زمان بر اساس تغییرات بازار و هزینه‌های بازسازی باید وجود داشته باشد.

پوشش برای سرقت و غیره:
در برخی موارد، پوشش برای خسارات ناشی از سرقت یا عوامل خارجی می‌تواند اضافی باشد.

مشورت و مشاوره:
باید امکان درخواست مشاوره و مشورت از نمایندگان بیمه در خصوص انتخاب بیمه‌نامه مناسب و اطلاعات بیشتر درباره شرایط و مفاد بیمه وجود داشته باشد.

قابلیت افزودنی:
باید امکان افزودنی بودن بیمه‌نامه و افزودن تغییراتی در شرایط بیمه (مانند افزایش مقدار پوشش) فراهم باشد.

اعتبار و قدرت اجرایی:
باید اطمینان حاصل کنید که شرکت بیمه دارای اعتبار و قدرت اجرایی کافی برای تأمین خسارات است. مطالعه نظرات و تجربیات دیگران می‌تواند در این زمینه کمک کند.

قیمت و هزینه:
قیمت بیمه‌نامه باید مناسب و تناسبی با پوشش‌ها و خدمات ارائه شده باشد. باید با مقایسه قیمت و شرایط بیمه‌نامه‌های مختلف، یک انتخاب بهینه انجام داد.